خانه

Shenzhen King Shine Industry Co., Ltd

نمایه شرکت

Shenzhen King Shine Industry Co.، Ltd، ما یک شرکت خصوصی هستیم که در زمینه تولید چراغ های ویژه با چراغ های ویژه با ظرفیت تحقیق، تولید و فروش تخصص دارد. کارخانه ما با تجهیزات پیشرفته، تکنسین های حرفه ای و تیم مدیریتی بسیار مجهز مجهز است، با اصل "با کیفیت، کیفیت، فن آوری، جهت گیری در بازار و هدف سرویس"، ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا. شرکت ما عمدتا تولید چراغ گیاه رشد چراغ و چراغ آکواریوم LED، که همه توسط بخش مهندسی ما تحقیق شده است. محصولات ما در حال گرفتن موقعیت پیشرو در این منطقه هستند. محصولات سنتی از آخرین مدولاسیون استفاده می کنند تا ساختار ساده را با استفاده از لنزهای کندانسور منحصر به فرد بسازند، اما محصول جدید، لبه های لامپ یکپارچه COBLED را که با کارخانه تولید بسته بندی LED همکاری می کنند، استفاده می کنند. منابع نور LED دارای ویژگی های راندمان بالا، کندانسور بالا، طیف کامل، ویژگی های با قدرت بالا، ساخت گیاهان بهتر و سریعتر می شوند. محصولات ما به ایالات متحده، اروپا، کانادا، استرالیا، ژاپن و روسیه و غیره صادر می شود.

اگر شرایط خاصی برای محصولات ما دارید، می توانیم سفارش و طراحی محصولات منحصر به فرد را برای شما بپذیریم. در حال حاضر همه محصولات متعارف با گواهینامه CE، RoHS و برخی از محصولات دارای گواهینامه PSE هستند.

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

شرکت ما در سال 2012، تولید حرفه ای متخصص در تحقیق، ساخت و فروش، ساخته شده است.

Shenzhen King Shine Industry Co., Ltd
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

شرکت تجاری

مارک های : KsGrowl

تعداد کارمندان : 20~50

فروش سالانه : 2000000-5000000

سال تاسیس : 2012

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب چراغ کری چراغ سبز برای فروش کیفیت خوب چراغ کری چراغ سبز برای فروش کیفیت خوب چراغ کری چراغ سبز برای فروش کیفیت خوب چراغ کری چراغ سبز برای فروش